WEDSTRIJDKALENDER 13-14-15-16-17-18 MAART

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 13 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

17:00

 

 

KFC Antonia

-

PU11

 

-

 

18:00

 

 

Rupel-Boom A

-

NU9A

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom B

-

NU9B

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom C

-

NU9C

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom A

-

NU10A

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom B

-

NU10B

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom A

-

NU11A

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom B

-

NU11B

 

vwd

 

Donderdag 14 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

18:00

 

 

Rupel-Boom A

-

NU12A

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom B

-

NU12B

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom

-

NU13

 

vwd

 

18:00

 

 

Rupel-Boom

-

NU14

 

vwd

 

Vrijdag 15 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

19:30

B

A4

NU15

-

KSV Roeselare

A2

-

 

19:30

C

A3

NU16

-

KSV Roeselare

A1

-

 

19:30

 

 

KSV Roeselare

-

NU18

 

-

16 uur

Zaterdag 16 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

B

C1

GU7A

-

K. Schelle Sport B

8

-

 

9:30

B

C2

GU7B

-

FC Merksem

8

-

 

9:30

B

C3

GU7C

-

SK Berkenrode

5

-

 

9:30

B

C4

GU7D

-

K. Tub. Borgerhout

7

-

 

9:30

B

C5

GU7E

-

Sporting Tisselt A

6

-

 

9:30

C

C6

GU8A

-

Groenenhoek A

6

-

 

9:30

C

4

GU8B

-

SK Berkenrode A

5

-

 

9:30

C

4

GU8C

-

VK Helderhoek B

7

-

 

9:30

 

 

KFC Turnhout A

-

PU8A

 

-

 

9:30

 

 

KFC Turnhout B

-

PU8B

 

-

 

9:30

 

 

YRKV Mechelen A

-

PU9A

 

-

 

9:30

 

 

YRKV Mechelen B

-

PU9B

 

-

 

9:30

 

 

K. Hove Sport

-

GU11B

 

-

 

10:30

 

 

KSV Roeselare

-

NU13

 

-

7.30u

10:30

 

 

KSV Roeselare

-

NU14

 

-

7.30u

11:00

 

 

Verbr. Zwijndrecht

-

GU11A

 

-

 

11:00

 

 

ASV Geel

-

PU21

 

-

 

11:15

B

A4

NU11A

-

KSV Roeselare A

A2

-

 

11:15

B

A4

NU11B

-

KSV Roeselare B

A2

-

 

11:15

C

A3

NU12A

-

KSV Roeselare A

A1

-

 

11:15

C

A3

NU12B

-

KSV Roeselare B

A1

-

 

11:30

 

 

FC Turk Sport

-

GU15C

 

-

 

12:15

 

 

FC Hemiksem

-

GU10

 

-

 

13:00

B

3

PU10

-

RVC Hoboken

8

-

 

13:00

B

2

PU11

-

RVC Hoboken

7

-

 

13:00

C

1

GU17A

-

VK Valaarhof

6

-

 

16:00

 

 

YRKV Mechelen

-

1ste Elftal

 

-

 

Zondag 17 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

C

8

GU12B

-

Ol. Pir. Deurne A

4

-

 

9:30

C

7

PU13

-

RVC Hoboken

3

-

 

9:30

B

6

GU13A

-

K. Wuustwezel FC

2

-

 

9:30

B

5

GU13B

-

VC Mortsel OG

1

-

 

10:00

 

 

Zandvliet Sport

-

GU15A

 

-

 

10:00

 

 

SK Rita Berlaar

-

GU15B

 

-

 

10:30

 

 

KSV Roeselare A

-

NU9A

 

-

7.45u

10:30

 

 

KSV Roeselare B

-

NU9B

 

-

7.45u

10:30

 

 

KSV Roeselare C

-

NU9C

 

-

7.45u

10:30

 

 

KSV Roeselare A

-

NU10A

 

-

7.45u

10:30

 

 

KSV Roeselare B

-

NU10B

 

-

7.45u

11:15

C

A4

PU17

-

KVV OG Vorselaar

A1

-

 

11:30

 

 

SV Aartselaar A

-

GU12A

 

-

 

 

 

 

PU12

-

Bye

 

-

 

 

 

 

PU15

-

Bye

 

 

 

 

 

 

GU17B

-

Bye

 

-

 

Maandag 18 maart 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

Lommel SK

 

-