WEDSTRIJDKALENDER 30-31 OKTOBER 3-4-5 NOVEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 30 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

19:30

C

A4

NU18

-

Rupel-Boom

A2

vwd

 

20:30

 

 

Union St.-Gillis

-

1ste Elftal

 

-

 

Woensdag 31 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

17:30

C

A4

NU15

-

OH-Leuven

A2

vwd

 

Zaterdag 3 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

B

C1

GU7A

-

AC Rapid

5

-

 

9:30

B

C2

GU7B

-

Rupel Boom

6

-

 

9:30

B

C3

GU7D

-

FC Turk Sport

6

-

 

9:30

B

C4

GU7E

-

K. Schelle Sport

7

-

 

9:30

C

C5

GU8A

-

SV Aartselaar A

8

-

 

9:30

C

C6

GU8B

-

Berchem Sport

7

-

 

9:30

C

5

GU8C

-

SV Aartselaar B

8

-

 

9:30

 

 

Lyra-Lierse Berl. A

-

PU8A

 

-

 

9:30

 

 

Lyra-Lierse Berl. B

-

PU8B

 

-

 

9:30

 

 

KRC Mechelen

-

PU9A

 

-

 

9:30

 

 

KFC Broechem

-

GU11A

 

-

 

9:30

 

 

VC Mortsel OG

-

GU11B

 

-

 

9:45

 

 

FC VDP

-

GU10

 

-

 

10:00

 

 

R. Antwerp FC

-

NU13

 

-

 

10:00

 

 

R. Antwerp FC

-

NU14

 

-

 

11:30

 

 

SC OLVE

 

GU15A

 

-

 

12:40

 

 

VV OSSMI

-

GU15B

 

-

 

13:00

B

4

PU10

-

RVC Hoboken

2

-

 

13:00

B

3

PU11

-

’s Graven.-Schilde

1

-

 

13:00

C

8

GU17A

-

VK Simikos

7

-

 

13:00

 

 

Katelijne KFC

-

PU9B

 

-

 

14:00

 

 

R. Antwerp FC

-

NU18

 

-

 

14:30

 

 

KFC Nijlen

-

PU21

 

-

 

15:00

B

A4

NU15

-

R. Antwerp FC

A2

-

 

15:00

C

A3

NU16

-

R. Antwerp FC

A1

-

 

20:30

OS

 

1ste Elftal

-

KSV Roeselare

 

-

 

 

 

 

GU7C

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU11A

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU11B

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU12A

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU12B

-

Bye

 

 

 

Zondag 4 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

C

8

PU12

-

KRC Mechelen

4

-

 

9:30

C

7

PU13

-

YRKV Mechelen

3

-

 

9:30

B

6

GU13A

-

SV Aartselaar A

2

-

 

9:30

B

5

GU13B

-

SV Aartselaar B

1

-

 

9:30

 

 

K. Heibos SV

-

GU15C

 

-

 

10:00

 

 

Verbr. Balen

-

GU12A

 

-

 

10:00

 

 

YRKV Mechelen

-

PU15

 

-

 

11:15

C

A4

PU17

-

KFC Lentezon B.

A2

-

 

11:15

 

 

K. Reet SK

-

GU12B

 

-

 

11:15

 

 

KFC Brasschaat

-

GU17B

 

-

 

 

 

 

NU9A

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU9B

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU9C

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU10A

-

Bye

 

 

 

 

 

 

NU10B

-

Bye

 

 

 

Maandag 5 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

Lommel SK

 

-

 

 

Uitgaande toernooien

Datum

Categorie

Toernooi

Tijd

31 oktober 2018

U10

Helse Hades Cup
Hasselt

16.20-21 uur

1 november 2018

U7

AFC Tubeke

13.30-17.40 uur

1 november 2018

U8

AFC Tubeke

13.30-17.40 uur

1 november 2018

U8

HO Wolvertem Merchtem

9-14 uur

1 november 2018

U8

HO Wolvertem Merchtem

9-14 uur

1 november 2018

U9

AFC Tubeke

9-13 uur

1 november 2018

U9

HT Zwijnaarde

9-16 uur

1 november 2018

U9

Halloween Chalenge
Beersel Drogenbos

14-18.30 uur

1 november 2018

U9

HO Wolvertem Merchtem

14.15-18.15 uur

1 november 2018

U10

Willebroekse SV

Namiddag

1 november 2018

U10

Rupel Boom

9-13 uur

1 november 2018

U11

Rupel Boom

14-18 uur