WEDSTRIJDKALENDER 24-25-26 NOVEMBER + PANNEKOEKEN

 

 

 

 

  Op zaterdag 24 en zondag 25 november zullen alle jeugdspelers getrakteerd worden op verse pannenkoeken op het Universiteitsplein, deze worden ons aangeboden door dhr. Gunther Dieltjens beheerder van de club en zaakvoerder van restaurants Horta en het Pomphuis. Waarvoor onze dank.

Zaterdag 24 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

B

C1

PU8A

-

Rupel-Boom A

8

-

 

9:30

B

C2

PU8B

-

Rupel-Boom A

8

-

 

9:30

B

C3

PU9A

-

Lyra-Lierse Berlaar

7

-

 

9:30

C

C4

GU7D

-

Groenenhoek

6

-

 

9:30

C

C5

GU8B

-

FC Turk Sport

7

-

 

9:30

 

 

KFC Turnhout

-

GU7C

 

-

 

9:30

 

 

K. Kontich FC

-

GU8C

 

-

 

10:30

 

 

Waasl.-Beveren A

-

NU11A

 

-

 

10:30

 

 

Waasl.-Beveren B

-

NU11B

 

-

 

10:30

 

 

Waasl.-Beveren A

-

NU12A

 

-

 

10:30

 

 

Waasl.-Beveren B

-

NU12B

 

-

 

11:15

B

A4

NU13

-

Waasland-Beveren

A2

-

 

11:15

C

A3

NU14

-

Waasland-Beveren

A1

-

 

11:15

D

 

GU11B

-

RVC Hoboken

 

-

 

11:30

 

 

KFC Duffel

-

PU10

 

-

 

11:45

 

 

FC VDP

-

GU11A

 

-

 

13:00

 

 

Rupel-Boom

-

GU7A

 

-

 

12:15

 

 

FC Merksem

-

GU7B

 

-

 

13:00

 

 

Hoogstraten VV

-

PU11

 

vwd

 

13:00

B

3

GU15A

 

K. Hove Sport

5

-

 

13:00

C

4

PU21

-

K. Sint Job FC

6

vwd

 

13:00

 

 

Rupel-Boom

-

GU8A

 

-

 

13:45

 

 

FC VDP

-

GU17A

 

-

 

14:00

 

 

Waasland-Beveren

-

NU15

 

-

 

14:00

 

 

Waasland-Beveren

-

NU16

 

-

 

14:30

D

1

PU17

-

YRKV Mechelen

2

-

 

14.45

 

 

Rupel-Boom

-

GU7E

 

-

 

15:00

B

C3

GU15B

-

KFC Broechem

C2

-

 

15:00

C

C4

NU18

-

Waasland-Beveren

C1

-

 

 

 

 

PU9B

-

Bye

 

 

 

 

 

 

GU10

-

Bye

 

 

 

Zondag 25 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

B

2

PU12

-

KFC Nijlen

1

-

 

9:30

B

2

GU13A

-

K. Kontich FC

1

-

 

9:30

D

A3

GU13B

-

Lyra-Lierse Berlaar

A2

-

 

9:30

C

A4

GU17B

-

K. Kalmthout SK

A1

-

 

9:30

 

 

Ol. Pir. Deurne B

-

GU12B

 

-

 

9:30

 

 

Ol. Pir. Deurne A

-

GU12A

 

-

 

9:30

 

 

Berchem Sport

-

PU13

 

vwd

 

9:30

 

 

K. Mariaburg VK

-

GU15C

 

-

 

9:30

 

 

KFC Antonia

-

PU15

 

-

 

11:15

D

C1

U7A

-

Waasl.-Beveren A

3

vwd

 

11:15

D

C2

U7B

-

Waasl.-Beveren B

8

vwd

 

11:15

B

C3

U8A

-

Waasl.-Beveren A

8

vwd

 

11:15

D

C4

U8B

-

Waasl.-Beveren B

7

vwd

 

11:15

B

C5

NU9A

-

Waasl.-Beveren A

7

-

 

11:15

B

C6

NU9B

-

Waasl.-Beveren B

6

-

 

11:15

B

4

NU9C

-

Waasl.-Beveren C

6

-

 

11:15

C

4

NU10A

-

Waasl.-Beveren A

5

-

 

11:15

C

3

NU10B

-

Waasl.-Beveren B

5

-

 

16:00

OS

 

1ste Elftal

-

OH-Leuven

 

-

 

Maandag 26 november 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

OH-Leuven

 

-