WEDSTRIJDKALENDER 17-20-21-22 OKTOBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 17 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

19:30

 

 

K. SAV St. Dimpna

-

PU17

 

-

 

Zaterdag 20 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:00

 

 

FC Belgica

-

GU11B

 

-

 

9:30

B

C1

GU7A

-

KFC Brasschaat

8

-

 

9:30

B

C2

GU7B

-

KSK Donk

8

-

 

9:30

B

C3

GU7C

-

ASV Geel

6

-

 

9:30

C

C4

GU7D

-

K. Ternesse VV B

5

-

 

9:30

C

C5

GU8B

-

K. Ternesse VV

5

-

 

9:30

C

C6

GU8C

-

FC Ik Dien

6

-

 

9:30

 

 

Berchem Sport A

-

PU8A

 

-

 

9:30

 

 

Berchem Sport B

-

PU8B

 

-

 

10:00

 

 

AC Rapid

-

GU10

 

-

 

10:00

 

 

VK Valaarhof

-

GU15A

 

-

 

10:30

 

 

KAS Eupen A

-

NU11A

 

-

6.30u

10:30

 

 

KAS Eupen B

-

NU11B

 

-

6.30u

10:30

 

 

KAS Eupen A

-

NU12A

 

-

6.30u

10:30

 

 

KAS Eupen B

-

NU12B

 

-

6.30u

11:15

B

A4

NU13

-

KAS Eupen

A2

-

 

11:15

C

A3

NU14

-

KAS Eupen

A1

-

 

11:15

 

 

KFC Lint A

-

PU9B

 

-

 

13:00

B

2

PU10

-

Berchem Sport

1

vwd

 

13:00

B

2

PU11

-

K. Ternesse VV

1

-

 

13:00

C

4

GU17A

-

KV Bonheiden

3

-

 

13:00

 

 

KSK Wavria

-

PU9A

 

-

 

14:00

 

 

KAS Eupen

-

NU15

 

-

10u

14:00

 

 

KAS Eupen

-

NU16

 

-

10u

14:30

 

 

SC OLVE

-

GU11A

 

-

 

14:30

 

 

ASV Geel

-

PU21

 

-

 

15:00

C

A4

NU18

-

KAS Eupen

A2

-

 

16:00

 

 

FC Seja

 

GU15B

 

-

 

 

 

 

GU7E

-

Bye

 

-

 

 

 

 

GU8A

-

Bye

 

-

 

Zondag 21 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

C

3

PU12

-

K. Ternesse VV

5

-

 

9:30

C

3

PU13

-

K. Ternesse VV

5

-

 

9:30

B

4

GU13B

-

Berchem Sport

6

-

 

9:30

B

4

GU13A

-

SK Rita Berlaar

6

-

 

9:30

D

1

PU15

-

’s Graven. Schilde

2

-

 

9:45

 

 

KV Bonheiden

-

GU15C

 

-

 

11:15

B

C1

NU9A

-

KAS Eupen A

A1

-

 

11:15

B

C2

NU9B

-

KAS Eupen B

A1

-

 

11:15

B

C3

NU9C

-

KAS Eupen C

A2

-

 

11:15

C

C4

NU10A

-

KAS Eupen A

A2

-

 

11:15

C

C5

NU10B

-

KAS Eupen B

A3

-

 

11:15

 

 

KFC Duffel

-

GU12B

 

-

 

11:30

 

 

SV Aartselaar

-

GU12A

 

-

 

12:00

 

 

KSK Donk

-

GU17B

 

-

 

16:00

 

 

YRKV Mechelen

-

1ste Elftal

 

-

 

Maandag 22 oktober 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

KSV Roeselare

 

-