WEDSTRIJDKALENDER 12-14-15-16-17 SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 12 september 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:00

C

A4

Beloften/U18

-

Thes Sport

A2

vwd

 

Vrijdag 14 september 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:30

OS

 

1ste Elftal

-

YRKV Mechelen

 

-

 

Zaterdag 15 september 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:00

 

 

Berchem Sport

-

GU8B

 

-

 

9:15

 

 

AC Rapid

-

GU7A

 

-

 

9:30

B

C1

PU8A

-

K. Lyra TSV A

8

-

 

9:30

B

C2

PU8B

-

K. Lyra TSV B

8

-

 

9:30

B

C3

PU9A

-

KRC Mechelen B

7

-

 

9:30

B

C4

PU9B

-

KFC Katelijne A

7

-

 

9:30

C

C5

GU10

-

FC VDP

6

-

 

9:30

C

C6

GU11A

-

KFC Broechem

6

-

 

9:30

 

 

SV Aartselaar A

-

GU8A

 

-

 

9:30

 

 

SV Aartselaar B

-

GU8C

 

-

 

9:30

 

 

’s Gravenw. Schilde

-

PU11

 

-

 

10:30

 

 

FC Turk Sport

-

GU7D

 

-

 

10:30

 

 

R.Exc. Moeskroen A

-

NU11A

 

-

7.30u

10:30

 

 

R.Exc. Moeskroen B

-

NU11B

 

-

7.30u

10:30

 

 

R.Exc. Moeskroen A

-

NU12A

 

-

7.30u

10:30

 

 

R.Exc. Moeskroen B

-

NU12B

 

-

7.30u

11:00

 

 

RVC Hoboken

-

PU10

 

-

 

11:15

B

A4

NU13

-

R.Exc. Moeskroen

A2

-

 

11:15

C

A3

NU14

-

R.Exc. Moeskroen

A1

-

 

11:15

D

5

PU15

-

YRKV Mechelen

4

-

 

12:00

 

 

K. Retie SK A

-

GU7C

 

-

 

13:00

B

8

GU15A

-

SC OLVE

7

-

 

13:00

C

3

PU21

-

KFC Nijlen

4

-

 

13:00

 

 

Rupel-Boom

-

GU7B

 

-

 

13:00

 

 

Schelle Sport

-

GU7E

 

-

 

13:30

D

1

GU11B

-

VC Mortsel OG

2

-

 

14:00

 

 

R.Exc. Moeskroen

-

NU15

 

-

11.00u

14:00

 

 

R.Exc. Moeskroen

-

NU16

 

-

11.00u

14:30

 

 

VK Simikos

-

GU17A

 

-

 

15:00

B

A3

GU15B

 

VV OSSMI

A1

-

 

15:00

C

A4

NU18

-

R.Exc. Moeskroen

A2

-

 

Zondag 16 september 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:30

D

A1

GU12A

-

Verbr. Balen

5

-

 

9:30

D

A2

GU12B

-

K. Reet SK

4

-

 

9:30

B

A3

GU15C

-

K. Heibos SV

3

-

 

9:30

C

A4

GU17B

-

KFC Brasschaat

2

-

 

9:30

 

 

YRKV Mechelen

-

PU13

 

-

 

10:00

 

 

KRC Mechelen

-

PU12

 

-

 

10:00

 

 

Lentezon Beerse

-

PU17

 

-

 

11:15

B

C1

NU9A

-

OH-Leuven A

8

-

 

11:15

B

C2

NU9B

-

OH-Leuven B

8

-

 

11:15

B

C3

NU9C

-

OH-Leuven C

7

-

 

11:15

C

C4

NU10A

-

OH-Leuven A

7

-

 

11:15

C

C5

NU10B

-

OH-Leuven B

6

-

 

11:30

 

 

SV Aartselaar A

-

GU13A

 

-

 

11:30

 

 

SV Aartselaar B

-

GU13B

 

-

 

Maandag 17 september 2018

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

YRKV Mechelen

 

-