TICKETS JEUGDSPELERS TEGEN KV MECHELEN

Hoofdafbeelding: 
Body: 

De topper tegen KV Mechelen zal een geweldige sfeer met zich meebrengen!

Al onze jeugdspelers die deze wedstrijd graag bijwonen kunnen op zaterdag 26/01/2019 vanaf 16u00 een ticket afhalen op vertoon van hun abonnement.
Door de vlotte verkoop in tribune 4 zijn de abo's van onze jeugd uitgeschakeld. Hierdoor moeten ze dus even langst de ticket corner paseren. 

Leuk om weten is dat we graag ieder spelertje en supporter betrekken en bedanken met tifo's, klappers, een vlaggenzee en gratis gadgets.

De actie 'We are 13'  zal zaterdag alom aanwezig zijn in het Olympisch Stadion en moet op indrukwekkende manier de spelers verwelkomen. Ook sfeergroep Armata Viola plant een sfeeractie en wordt betrokken in de coordinatie.Beerschot en KV Mechelen duiken zaterdagavond zij aan zij het Olympisch stadion binnen. De winnaar deelt een mentale tik uit en pakt een hele kleine optie op de tweede periode. De spanning zal enorm zijn, de geladenheid belooft van de paarse zitjes te druipen. Maar iets zegt onze jeugdspelers en den 13 geluk gaat brengen...