Nog drie seizoenen met Joma... en nog (zeker) negen jaar op het Kiel

 

KFCO Beerschot Wilrijk blijft nog minstens negen jaar op het Kiel voetballen

Terwijl de volgende dagen en weken vooral de transfermolen op gang zal worden gedraaid, kan KFCO Beerschot Wilrijk toch al twee berichten officiëel bevestigen. Woensdagavond bereikten onze voorzitter Eric Roef en bestuurslid Fred Lenders een overeenkomst met Joma-boss Erwin Palmers over de verlenging van het huidige contract tot 2020. Dat betekent dat onze club de volgende drie seizoenen in de mooie paars-witte en geel-blauwe uitrustingen van Joma zal spelen. Tene Quod Bene dus ook in 1B... en (hopelijk) 1A...

Gisterenavond, tijdens het BBQ-evenement van de "Vrienden van het Olympisch Stadion", bevestigden Fred Lenders en schepen Rob Van de Velde dat KFCO Beerschot Wilrijk van het stadsbestuur de toelating heeft gekregen om voor de komende negen jaar op het Kiel te blijven voetballen. Tot nader order blijft het Olympisch Stadion de enige echte pleisterplaats van onze club. Tot spijt van wie't benijdt...

 

Tekst: Danny Geerts

Foto: Jan Mees