Aanvragen voor scoutingkaarten en scheidsrechters ten minste 48 uur op voorhand

 

MAILEN NAAR CLUBSECRETARIS VOOR SCOUTING- EN SCHEIDSRECHTERKAARTEN

KFCO Beerschot Wilrijk vraagt aan alle clubs en scheidsrechters die voor onze thuiswedstrijden respectievelijk scoutings- en toegangskaarten wensen, om dit enkel per mail te willen doen, via onze clubsecretaris Walter Claes. En dit minstens 48 uur voor de aanvang van de wedstrijd.

Het e-mail-adres van onze clubsecretaris is walter.claes@beerschotwilrijk.be.  Gelieve in uw mail alle persoonlijke gegevens te vermelden. Scheidsrechters dienen een scan van hun scheidsrechterskaart mee bij hun aanvraag.te voegen.

De toegangskaarten worden niet opgestuurd, maar kunnen op de wedstrijddag zelf - vanaf drie uur voor de aftrap - worden opgehaald in de Ticket Corner van het Olympisch Stadion.